Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://new.porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

Для тих, хто не в змозі оплатити мою работу

Якщо ви бачите, що у вас вкрай важка ситуація, чи у вашій родині, якщо ви знаєте, яку непросту роботу мені потрібно провести для того щоб все налагодилося, якщо ви вірите і знаєте, що я вам можу допомогти, тому що відгуках люди описують, що у них було щось подібне, якщо ви все тягнете на своїх плечах і тому не маєте можливості оплатити мою роботу в повному обсязі, тоді є вихід. Два рази в місяць, я роблю вийняток, для людей, які в цьому нуждаються, і приймаю їх за набагато нижчою ціною. Для того, щоб розглянути ваш випадок, як кандидатуру на такий вийняток, заповніть нижче наведену форму. Обовязково в відповідному полі, детально поясніть, опишіть чому ви просите вас прийняти за нижчою ціною. Я надіюся, що ви розумієте, що в даному випадку, таких людей, як я обманювати не можна.

Якщо я переконаюсь, що у вас дійсно вийняткова ситуація, Я піду вам на зустріч. Я допоможу вам. Можливо вам для цього певний час прийдеться почекати, бо роблю таких тільки два вийнятки в місяць, але це вже ми з вами обговоримо при розмові. (Заповнивши цю форму, в зворотньому листі з відповіддю від мене, ви взнаєте, для кого я роблю такий вийняток.)

Прошу не заповнювати нічого якщо не збираєтеся, брати від мене трубку коли я буду передзвонювати. Не забирайте в мене час!

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 4. (Обовязково)
 

Комментирование закрыто.