Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://new.porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

Ціна

Шановний відвідувач мого ресурсу. Якщо ви дійсно потребуєте моєї допомоги, але думаєте що у мене прийом коштує страшно дорого, прочитавши інтерв’ю зі мною в газетах, ознайомившись з відгуками про мою роботу людей, які побували у мене на прийомі, і назавжди позбавилися свої проблем, тоді Я хочу сказати вам , що ви жорстоко помиляєтеся. Плата за мої послуги абсолютно доступна, в тому числі і для вас.

Так от, якщо ви дійсно так думаєте, але все ж таки хочете взнати, скільки може коштувати вирішення ваших проблем у мене, заповніть будь ласка нижче наведену форму. В ній, детально опишіть, що вас турбує і чого б ви хотіли позбавитися. В листі від мене ви отримаєте доступ до необхідної вам закритої інформації на сайті , де і отримаєте відповіді на всі свої запитання абсолютно безкоштовно. Вам потрібно буде тільки виділити час для ознайомлення з необхідною вам інформацією, де буде детально розповідатися, як Я працюю з людиною, від а до я і скільки це у мене коштує.

Просто цікавих настирливо прошу не турбувати, і не інсценувати проблеми, для того щоб вони після такого обману,  дійсно не з’явилися у вашому житті.

Прохання

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 4. (Обовязково)
 

Комментирование закрыто.