Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://new.porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

Відгук № 112 Тернопільська обл., 19.07.2013 рік.

Ваше ім’я     Аня
З якої області чи країни зверталися? Тернопільської
З якої причини зверталися? Опишіть детально симптоми самопочуття які заставили вас звернутися до мене

Душевний дискомфорт і неспокій, туман в очах, тривога, страх спілкування з людьми, мала як кажуть в народі “нудь “, не знаходила собі місця, за яку б роботу не бралась не було толку, ніде не встигала, некеровані напади агресії на членів родини, весь час пригнічений стан і що мене всі ображають. Помалу стала відчувати, що схожу з розуму, а контролювати це не можу. Жила одним днем. Пришвидшувала час: зранку чекала вечора, а ввечері-ранку. Завтра для мене не існувало. Приходила до людей в гості – хотіла йти до дому. І так далі як по замкненому колу. Зациклилась на проблемі і бачила перед очима тільки її образ. Таке враження було, ніби тобі в голову хтось заліз і ставить картинку, яку сам хоче, що це не твої думки, не твоя голова. Проблеми в сім”ї, фінансові проблеми (заробітки ніби і й нормальні, а на витрати приходилось ледь не позичати, а то й позичати). Викачування яйця і зливання воску допомагало ненадовго. Після того як дія їх закінчувалась стан ставав ще гірший. Останній раз “викачувалка яйця ” дала мені зрозуміти, що вона мені не допоможе при всьому її великому бажанні.

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Через пошукову систему знайшла Миколу Володимировича. Спершу були сумніви. Але подумайте, якщо хтось зумів нашкодити вам без вашої участі, чому б хтось не зміг би допомогти вам дистанційно? На перший день після роботи зі мною пройшла тривога, я спокійно лягла спати і заснула, не лежала півночі дивлячись в стелю, не вставала в 4 ранку і ходила по хаті. Проспала спокійно без тривожних снів. На наступний день стала не втомленою. На другий день роботи пройшла тривога, пройшов страх спілкування з людьми, зникла та некерована агресія до оточення, нема чужих думок, зникло зациклення на конкретній проблемі, з’явилася маса справ. Почали вирулюватись давно завислі проблемні ситуації, стосунки в сім’ї почали налагоджуватись. Нарешті все почало йти так як би того хотілось (краще), а головне в мене світла голова, свої думки! Я панічно боялась, що вже не повернусь до нормального стану, а людина мене повернула до життя.

Ви можете записатися до мене на безкоштовну консультацію, заповнивши для цього нижче наведену форму:

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 4. (Обовязково)
 

Прочитати інші відгуки, можна »»» тут

Записатися на безкоштовну консультацію можна »»»  тут

Ознайомитися з моїми інтерв’ю в газетах, можна »»» тут

Комментирование закрыто.