Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://new.porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

Відгук № 124, 24.10.2013 рік

Ваше ім’я    Катерина
З якої області чи країни зверталися?
З якої причини зверталися? Опишіть детально симптоми самопочуття які заставили вас звернутися до мене

Мені 26 років. До Миколи Володимировича мене привели сильні та «Страшні» роздори з коханою людиною – моїм чоловіком. Ще три місяці тому ми були парою (і я надіюсь з допомогою п.Миколи так буде і надалі), якій заздрили практично усі, у нас кохання, дружба, взаєморозуміння і всі ті речі – матеріальні і не матеріальні, які, на мою думку необхідні (достатні, точніше) для щасливого життя. Але одного дня хтось ніби перерізав нитку, сказав «досить» і почався кошмар…. Мого чоловіка немов підмінили, він став чужим, замкнутим, його в мене все почало дратувати, більше не було гарних слів в мою сторону, та були фрази – «я не можу навіть на тебе дивитись», «мені треба побути одному», «я не знаю чи далі хочу бути з тобою»… Ми завжди розмовляли і «чули» один одного, але цього разу все було не так, це був не мій коханий чоловік… та я вирішила не опускати руки і просто чудом сама натрапила в інтернеті на сайт Миколи Володимировича, і все, можливо не повірите, але я відчула, що він мені допоможе, і приїдучи до нього я так і сказала: «на Вас остання надія».

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Сидячи в коридорі у п.Миколи та слухаючи запис про обряди, які будуть проводитись, я думала – невже це все відбувається зі мною, невже на душі може бути настільки погано, я навіть припускала думку, що тепер не страшно і вмерти, бо душевні муки настільки жахливі, що кожного дня я прокидаючись, не розуміла, для чого я проживати ще один жахливий день.
Признаюсь одразу, насправді стало легше десь після третього або четвертого обряду (хоча вже після першого дня з п. Миколою було відчуття наче «душа заспокоїлась і більше не плаче) – я поверталась від п.Миколи В. на роботу, і вже кілька днів до цього була гарна погода, і тут я ПОМІТИЛА, що світить сонце та усміхнулась, і було таке дивне відчуття легкості, і саме основне – впевненості у тому, що все буде гаразд і жити – варто! Мені аж захотілось заплакати – тільки цього разу не від болі, а від радості…
Крім проведених обрядів, п.Микола сказав дуже багато Мудрих речей, які мені допоможуть у майбутньому, та й вже допомагають, головне хотіти цього і повірити, що ця людина – п.Микола, Вам допоможе. Я не знаю як йому це вдається, і мабуть, не хочу знати, основне – ЦЕ ДОПОМАГАЄ!
Мої стосунки з чоловіком налагоджуються, з’явилась віра у завтрашній день, а саме основне я зрозуміла, що людині для щастя так мало потрібно, але як швидко це «щастя» можна втратити, і якби не допомога п.Миколи, не знаю що б зі мною було…
Я дякую долі, що звела мене з п.Миколою, а йому бажаю міцного здоров’я та довгих років життя, тому що його допомога знадобиться ще дуже багатьом людям.

Ви можете записатися до мене на безкоштовну консультацію, заповнивши для цього нижче наведену форму:

Прохання

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 4. (Обовязково)
 

Прочитати інші відгуки, можна »»» тут

Записатися на безкоштовну консультацію можна »»»  тут

Ознайомитися з моїми інтерв’ю в газетах, можна »»» тут

Комментирование закрыто.