Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://new.porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://new.porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

Як записатися на прийом

Фізично я знаходжуся та веду прийом  у м. Львові, але по фото чи скайпу допомагаю людині, яка наданий моменет  знаходиться будь де в Україні, чи в будь якій країні світу. Нещодавно наприклад був такий випадок, коли я знаходився в Африці, правда в Карнакскому храмі, а мама знайомої потрапила в реанімацію, з якої після проведеної мною роботи на відстані, в процес якої входило заговорення певної води, яку вона повинна була приймати по ковтку щоденно та омиватися нею, її виписали з реанімації за три дні.

Це підтверджує той феномен, що для справлення мною необхідного впливу на людину, відстань не є перепоною. Звернувшись до мене за допомогою, людина отримує однаково ефективний результат, як та що на даний момент знаходиться в США, так як і та, що знаходиться у мене на прийомі, в тому місці де я приймаю.

Для того щоб потрапити на прийом, необхідно:

 •  попередньо записатися зателефонувавши за номером:
  • +38 063 903 58 36
  • +38 098 787 86 25
 • або написавши листа на електронну пошту porcha24@ukr.net
 •  або по скайпу vsd-support;

Таким чином ви можете зі мною зв’язатися, для того щоб попередньо я міг ознайомитися з вашою проблемою, а також щоб я міг переконатися, чи людині дійсно потрібно іти до мене на прийом і чи дійсно Я можу її допомогти.

Після чого вам назначається узгоджений з вами час прийому – консультації і при необхідності діагностики.

Якщо допомога потрібна вам особисто:

• тоді ви просто прибуваєте на прийом, якщо мова іде про іншу людину, тоді необхідно привезти її фото. Яке саме я скажу при особистій попередній розмові.

 Якщо люди знаходиться далеко, наприклад за кордоном, чи в іншому місті:

• Тоді ви можете зв’язатися зі мною по тел.

 • +38 063 903 58 36
 • +38 098 787 86 25

• Або електронною поштою porcha24@ukr.net

• Або по Скайпу (Skype) vsd-support

 • або заповнити нижче наведену форму, після ознайомлення зі змістом  якої,  я вам сам перетелефоную
 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 

• В подальшому я проводжу діагностику по фото, або по телефону чи скайпу.

• Після діагностики, коли буде дійсно підтверджено, що порча дійсно присутня, приступаємо до її зняття по фото.

Прийом спочатку розпочинається з безкоштовної консультації, пізніше при необхідності проводимо діагностику. Після діагностики, коли ми вже чітко знаємо в чому проблема людини, ми визначаємо необхідну майбутню роботу, для ліквідації та нейтралізації негативних впливів що призвели до таких важких та проблемних станів.

Після ефективно проведеної роботи коли все найстрашніше позаду, після того коли людина почала тенденційно оживати ми ставимо її захист на все життя і даємо гарантію. (Про все розповідаю при безпосередній розмові).

Після проведеної мною роботи, людина починає оживати, вона немовби заново народжується на світ, вона починає вірити в свої сили, своє майбутнє, вона починає будувати сміливі майбутні плани, підштовхує до їх реалізації своє оточення… ЛЮДИНА СТАЄ ПРИЄМНО НЕВПІЗНАННОЮ.

І саме головне для вас.

Я напевно єдина людина в даному ремеслі, яка гарантує результат і дає гарантію на свою роботу. Тобто якщо вам не стане легше, я поверну вам ваші кошти. Я впевнений у результаті моєї роботи, та вашому одужанні настільки, що я це дозволяю собі заявити, тому що ви як і всі інші люди хто побував у мене на прийомі 100% отримаєте те, за чим до мене звернулися. Тобто вам стане легше. Навіть тоді коли вам стало легше після моєї роботи, для перестрахування я все рівно вам даю гарантію, про те що,  якщо потрібно ще буде попрацювати додатково, я буду з вами працювати при необхідності безкоштовно продовж певного, довгого, достатньо необхідного терміну. Якого і чому власне такого по тривалості, розповім при особистій розмові.

Комментирование закрыто.